O firmie

Budowa domu - to nasze główne zadanie. Budowa Państwa zadowolenia - to nasz główny cel. – Strojny Paweł

Nasza firma powstała w 2005 roku jako firma rodzinna i od tej chwili prężnie funkcjonuje w branży budowlanej.

Zaczynaliśmy od remontów i termomodernizacji stopniowo zwiększając zatrudnienie i zakres prac. Obecnie prowadzimy na terenie woj. łódzkiego wszechstronną działalność wykonawczą w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz budownictwa obiektów użyteczności publicznej, jednocześnie specjalizując się w robotach wykończeniowych.

Dzięki doskonałemu i stałemu zespołowi pracowników oraz współpracy ze specjalistami różnych branż, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom inwestorów.

Kładąc nacisk na najwyższą jakość wykonawstwa uzyskaliśmy autoryzację firmy KREISEL – lidera w technologii docieplania i suchej zabudowy.

Jako jedyna firma z naszego miasta otrzymaliśmy status „FACHOWEJ EKIPY” oraz rekomendację w ogólnopolskim konkursie firm budowlanych, organizowanym przez Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o.

Służymy listą referencyjną Inwestorów, z którymi współpracowaliśmy lub nadal współpracujemy. Powyższe referencje są najlepszym dowodem naszego profesjonalizmu.

Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na wysoką jakość usług ale również na fachową poradę w kwestiach budowlanych. W ramach wykonywanych usług zapewniamy:

- darmowy kosztorys sporządzony na podstawie dokumentacji dostarczonej przez inwestora,
- darmowe doradztwo w sprawach: wyboru technologii, rozwiązań technicznych oraz materiałowych przed i w trakcie realizacji budowy,  – pełną obsługę techniczno – organizacyjną inwestycji (pomiary geodezyjne, odbiory, prowadzenie niezbędnej dokumntacji, kierownik budowy), – tempo i zakres prac dostosowane do wymagań i możliwości inwestora (stany surowe, stany developerskie, niepełne wykończenie, wykończenie pod klucz).

Zapraszamy do współpracy!

[facebook]