Aktualności

 • WYDZIAŁ FIZYKI UŁ

  Obecnie Firma Pamax wykonuje  remont czterech korytarzy na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ.

  Przed Świętami Bożego Narodzenia podpisaliśmy umowę i od 07.01.2013r.  jesteśmy na miejscu „budowy”. Prace obejmują: demontaż ścianek boazeryjnych, zabudowę k-g, wymianę stolarki drzwiowej, prace posadzkowe, glazurnicze, tynkarskie, malarskie oraz wymianę instalacji elektrycznych i komputerowych. Przewidziany termin zakończenia prac: wg umowy: 31.07.2013

  Zdjęcia z pierwszych efektów prac – wkrótce.

 • PRACE WYKOŃCZENIOWE

  Zima, zima – dopiero się zaczęła, a Budowlańcy już marzą o końcu. Na szczęście są prace wykończeniowe, więc nie ma co narzekać na nudę. Nasi Panowie pięknie wykańczają, nie Inwestora, ale jego dom, we Wiadernie (ok. Tomaszowa)

 • BUDOWA SMARDZEWICE

  W październiku 2012 rozpoczęliśmy następną budowę domu jednorodzinnego, tym razem w Smardzewicach. Prace mają obejmować stan SSZ (zamknięty) z możliwością późniejszego kontraktowania prac dalszych do SK włącznie.

  Niektórzy nasi Inwestorzy cenią sobie etapowe umowy zamiast całościowych, bo jak często podkreślają, nie chcą się w obecnych -  trochę niepewnych latach – podejmować takich dużych zobowiązań. A wiedzą, że po każdym etapie budowy mogą podpisać dalsze umowy.

[facebook]